U nás se budete cítit jako doma
WIFI je k dispozici zdarma ve všech prostorech

Bidermeir
Bidermeir

POKOJ   BIEDERMEIER

Pokoj Biedermeir se skládá z jednoho velmi velkého pokoje a standartně jsou připravené dvě lůžka.V případě zájmu je možno připravit v tomto pokoji až dvě přistýlky. Standartním vybavením každého pokoje je koupelna a WC.Tento pokoj,jako jediný má smostatný přístup z venkuSamozřejmostí je WIFI připojení nejen v tomto pokoji,ale ve všech prostorech penziónu - připojení zdarma..

1 pokoj - dvě postele + možnost dvou přistýlek z rozkládacího gauče

Privát
Privát

POKOJ   PRIVÁT

Pokoj Privát se skládá z jednoho pokoje a standartně je připravené manželské dvoulůžko. Standartním vybavením každého pokoje je koupelna a WC.Samozřejmostí je WIFI připojení nejen v tomto pokoji,ale ve všech prostorech penziónu - připojení zdarma.

1 pokoj s manželským dvoulůžkem

Pokoj 2+1
Pokoj 2+1

POKOJ 2+1

Pokoj 2+1  se skládá ze dvou ložnic a standartně jsou připravena dvě lůžka v jedné ložnici a jedno lůžko v druhé ložnici.Standartním vybavením tohoto pokoje o dvou ložnicích je koupelna a WC,která je společná pro obě ložnice. Samozřejmostí je WIFI připojení nejen v tomto pokoji,ale ve všech prostorech penziónu - připojení zdarma..

Pokoj s dvěma ložnicema - jedna ložnice má dvě postele a druhá ložnice má jednu postel
Pokoj 2+2
Pokoj 2+2

POKOJ 2+2

Pokoj 2+2 se skládá ze dvou ložnic a standartně jsou připravena dvě lůžka v jedné ložnici a dvě  lůžka v druhé ložnici.Standartním vybavením tohoto pokoje o dvou ložnicích je koupelna a WC,která je společná pro obě ložnice. Samozřejmostí je WIFI připojení nejen v tomto pokoji,ale ve všech prostorech penziónu - připojení zdarma..

Pokoj s dvěma ložnicema,každá z ložnic má k dispozici dvě postele
Pokoj 2+4
Pokoj 2+4

POKOJ 2 + 4

Pokoj 2+4 se skládá ze dvou ložnic a standartně jsou připravena dvě lůžka v jedné ložnici a čtyři lůžka v druhé ložnici.Vybavením tohoto pokoje o dvou ložnicích je koupelna a WC,která je společná pro obě ložnice. Samozřejmostí je WIFI připojení nejen v tomto pokoji,ale ve všech prostorech penziónu - připojení zdarma..

Nadstandartně velký pokoj s dvěma ložnicemi - jedna ložnice disponuje dvěma lůžky a druhá ložnice má k dispozici čtyři lůžka s tím,že na tento pokoj lze umístit i jednu přistýlku.
Rodinný apartmán
Rodinný apartmán

RODINNÝ APARTMÁN

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost ubytování v nadstandartním rodinném aprtmánů,který se skládá z velmi velkého pokoje,který je vybaven krbem,rozkládací sedačkou a plně vybaveným kuchyňským koutem.V tomto pokoji jsou k dispozici dvě ložnice,kde jsou standartně v první pokoji připraveny 3 postele a stacionárně umístěna postýlka.V druhé ložnici jsou připraveny dvě postele.V tomto pokoji lze bez problémů umístit další přistýlku a lze i využít možnost rozložení sedací soupravy,kde tímto získáme další 2-4 lůžka.V tomto pokoji je samostatně umístěné WC a koupelna je vybavena sprchovacím koutem,ale i vanou.K dispozici je i TV.Samozřejmostí je WIFI připojení nejen v tomto pokoji,ale ve všech prostorech penziónu - připojení zdarma.

Nadstandartně velký pokoj s dvěma ložnicemi - první ložnice disponuje dvěma lůžky a druhá ložnice má čtyři lůžka....při lozložení sedací soupravy jsou k dispozici 2- 4 přistýlky.